Patirtis ir kompetencijos

Cabero Warmetauscher buvo įsteigta 1980 metais ir dabar turi 3 gamybinius fabrikus ( Vokietijoje, Vengrijoje ir Kinijoje). Šiose gamyklose gaminami kondensatoriai, aušintuvės, oro atšaldytojai ir garintuvai. Visi jie gaminami pagal užpatentuotą Cabero Clean Fin koncepciją , pagal kurią visos šilumokaičių lamelės yra lygaus paviršiaus, neužsiteršiančios, o reikalui esant lengvai išvalomos. Dėl to eksploatacijos eigoje lyginant su konkurenciniais kitų firmų gaminiais nepraranda galingumo ir beveik nereikalauja techninio aptarnavimo.
Kondensatorių ir aušintuvių konstrukcija yra stuktūriškai labai stipri ir stabili , o dėl patentuoto Cabero R- Profilio nėra jokių vibracijų, lengva transportuoti ir užkelti į vietą.
Kondensatoriai ir aušintuvės pagaminti iš FeZn metalo konstrukcijos, kuriai suteikiama 25 metų antikorozinė garantija , o poto nupurkšti milteliniu būdu.
Darbo režimas nuo -40 C iki +70 C.
10.000 modelių
Galingumas nuo 200Kw iki 1600Kw
Ilgis nuo 2,2 m iki 13 metrų
Saugos klasė IP 54 ir IP66
Ventiliatorių skaičius nuo 1 iki 24 ventiliatorių
Kondensatorių ir aušintuvių triukšmo lygis 34dBa – 70 dBa
Standartiniai kondensatoriai gaminami su variniais vamzdeliais ir aliuminio lamelėmis. Pagal užsakymą gaminami nerūdijančio plieno kondensatoriai su epoksidiniais dažais padengtomis lamelėmis , skirti darbui kur padidėjusi korozijos grėsmė.
Kondesatoriai gaminami su labai ekonomiškais ašiniais ventiliatoriais AC arba EC tipo .
Kondensatoriams suteikiama 2 metų garantija